čtvrtek 29. července 2021 Marta

Vyhledávání

Nalezené články: "granát"

Muž s detektorem kovů objevil v lese u Hanušovic dělostřelecký granát

V lese v Hanušovicích na Šumpersku nedaleko tamní vodní elektrárny našel koncem minulého týdne muž při pátrání s detektorem kovů nevybuchlý dělostřelecký granát. Na místo přijela policie a munici zneškodnil pyrotechnik. Zraněn nebyl nikdo.

Soud potvrdil trojici 9 až 11 let za velkokapacitní výrobu drog

Olomoucký vrchní soud dnes potvrdil třem mužům tresty devět až 11 let vězení za velkokapacitní výrobu pervitinu. Drogy podle rozsudku vyráběli v Kyjově na Hodonínsku, kde měli umístěnu chemickou laboratoř. Policie tehdy při zásahu našla v domě...

Místo cenností nalezl hledač pokladů granát

V úterý 5. ledna 2020 zavolal na linku tísňového volání čtyřiačtyřicetiletý muž z Jesenicka, aby policisty vyrozuměl o nálezu podezřelého předmětu připomínajícího granát.

Muž na své zahradě našel starou munici

Včera v podvečer nahlásil majitel domu v obci Služín nález munice na své zahradě. Stará munice byla nalazena pod rozpadlou kamennou zídkou. Na místo byla vyslána policejní hlídka, která předmět na místě prohlédla a přivolala pyrotechniky.

Na stadionu TJ Lokomotiva se během včerejšího dne konaly hry seniorů, důležitější než výhra byla dobrá zábava

Už popáté byl stadion TJ Lokomotiva v Olomouci dějištěm sportovních her seniorů Olomouckého kraje. O nejlepší výkony tady šlo ale až v druhé řadě. Důležitý byl především společně strávený čas. Oblíbená sportovní akce proběhla za podpory hejtmanství...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "granát"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "granát"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.