úterý 26. října 2021 Erik

Vyhledávání

Nalezené články: "havárie"

Mladík jel v serpentinách z Červenohorského sedla příliš rychle. Naboural drahé Porsche Carrera

Sportovní Porsche Carrera naboural při sjíždění serpentin z Červenohorského sedla v Jeseníkách devětadvacetiletý řidič, který jel v jedné ze zatáček příliš rychle. Mladík má na svědomí škodu 280 tisíc korun. Havárie se obešla bez zranění.

Krajští žalobci přezkoumali trestní stíhání v kauze Bečva. Podle nich je v pořádku

Krajské státní zastupitelství v Olomouci přezkoumalo trestní stíhání kvůli otravě řeky Bečvy a dospělo k závěru, že je v pořádku. V kauze jsou obvinění firma Energoaqua a její šéf Oldřich Havelka. Vinu odmítá.

Záchranáři na Červenohorském sedle vyprošťovali školáky z autobusu. Naštěstí jen v rámci cvičení

Na Červenohorském sedle v Jeseníkách záchranáři nacvičovali, jak vyprostit školáky z havarovaného autobusu. Součástí akce bylo také pátrání v lese po ztracených osobách. Při cvičení záchranáři využili mimo jiné i dron.

Na přejezdu v Prostějove se srazil vlak s autem. Dva lidé byli zranění

Na železničním přejezdu v Prostějově se dnes odpoledne srazil osobní vlak s osobním autem. Při nehodě byli zranění dva lidé. Mezi stanicemi Prostějov-hlavní nádraží a Prostějov-místní nádraží kvůli nehodě nejezdily vlaky, zajištěna byla náhradní...

Kraj nakoupil vánoční ozdoby za 35 tisíc korun, aby pomohl s obnovou Bečvy

Olomoucký kraj se zapojil do benefičního projektu s názvem Ryba pro Bečvu a nakoupil celkem 350 kusů vánočních ozdob ryb, které vyrobilo družstvo ze Vsetína na Valašsku. Z každé prodané ozdoby putuje část peněz přímo na transparentní účet Českého...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "havárie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "havárie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.