pondělí 18. října 2021 Lukáš

Vyhledávání

Nalezené články: "hrad"

Nové přístroje pomohou očním lékařům prostějovské nemocnice

Nové zákroky i komplexnější vyšetření zraku nabídne pacientům oční oddělení prostějovské nemocnice. Vybavení za více než milion korun nahradí starší přístroje. Stanovení diagnózy by mělo být podle lékařů také rychlejší.

Olomouc nebude zvyšovat poplatky za odpad. Výdaje města ale narůstají

Obyvatelé Olomouce by příští rok měli za svoz komunálního odpadu zaplatit stejnou částku jako letos, tedy 804 korun. Návrh vyhlášky stanovující výši poplatku už schválila městská rada, o materiálu ještě musí hlasovat zastupitelstvo.

Záchranáři na Červenohorském sedle vyprošťovali školáky z autobusu. Naštěstí jen v rámci cvičení

Na Červenohorském sedle v Jeseníkách záchranáři nacvičovali, jak vyprostit školáky z havarovaného autobusu. Součástí akce bylo také pátrání v lese po ztracených osobách. Při cvičení záchranáři využili mimo jiné i dron.

Prostějov chce upravit Pivovarský rybníček. Teď se tam scházejí bezdomovci

Prostějovská radnice investuje zhruba 12 milionů korun do úprav Pivovarského rybníčku v místní části Vrahovice, který díky tomu poskytne obyvatelům místo pro odpočinek a relaxaci. Nyní se tam scházejí bezdomovci. Rada města už schválila zadání...

Zákaz vstupu bez efektu. Lidé komplikují nákladnou opravu v historickém parku

Problém s neukázněnými návštěvníky historického parku řeší v Přerově. Město se rozhodlo pro rekonstrukci dlouhodobě kritizovaných pískových chodníků, práce však komplikují lidé, kteří nerespektují značky o zákazu vstupu. Pracovníci odborné firmy v...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hrad"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "hrad"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.