pondělí 1. června 2020 Laura

Vyhledávání

Nalezené články: "kácení"

Šumperský lesopark Cihelna změní podobu. Proměna vyjde na 7 milionů

Lesopark Cihelna na okraji Šumperka v údolí bývalého lomu od příštího roku změní svou podobu. Odborníci se v první fázi zaměří na obnovu dřevin, přestárlé stromy vykácí a v plánu je i výsadba nových stromů. Náklady na revitalizaci město vyčíslilo na...

Aktivisté upozorňují na rozsáhlé holiny po kůrovcové těžbě v Jeseníkách. Podle těžařů žádné takové holiny nevznikají

Ekologičtí aktivisté ze Společnosti přátel Jeseníků a Hnutí Duha obvinili Arcibiskupské lesy a statky Olomouc (ALSOL), že při kácení kůrovcem napadených stromů v lesích v druhé zóně CHKO Jeseníky způsobily rozsáhlé holiny.

Kácením stromu způsobil škodu v desítkách tisíc korun. Hrozí mu roční trest

Během včerejšího odpoledne někdo pokácel strom u dálnice v Hranicích a poškodil dráty vysokého napětí a oplocení dálnice. Policisté škodu předběžně vyčíslili na 80 tisíc korun.

Stromy na Dolním náměstí razantně změnily svou podobu

Řada Olomoučanů se ve středu ráno zhrozila, když viděla stromy na Dolním náměstí téměř bez větví. Nejedná se ale o začátek drastického kácení. Jde o plánovanou údržbu městských dřevin, která naopak podpoří jejich růst a bezpečnost chodců pod nimi.

V jesenických sadech musí k zemi dalších 15 stromů. Silný vichr jich skolil už 50

Ve Smetanových sadech v Jeseníku budou muset odborníci kvůli nedávné vichřici pokácet dalších 15 stromů. Město k tomu přistoupilo po prohlídce dřevin. Dosud tam vichr skolil 50 stromů. Sady byly po pustošivé vichřici zavřené celý minulý týden, ale...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kácení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kácení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.