čtvrtek 20. ledna 2022 Ilona

Vyhledávání

Nalezené články: "kříž"

Dopravnímu podniku v Olomouci chybí řidiči. Kvůli výluce tramvají i covidu

Po víkendu se prodlouží intervaly, ve kterých jezdí v Olomouci tramvajová linka 3 a náhradní autobus s označením X. Dopravní podnik řeší nedostatek řidičů, kterých je při uzavření tramvajové trati do centra města potřeba větší počet.

Přerov postaví novou cyklostezku od řeky Bečvy. Chystá i další za desítky milionů

V létě se rozběhne stavba dalšího úseku cyklostezky v centru Přerova. U investice v hodnotě pěti a půl milionu korun počítá město i s významnou podporou Olomouckého kraje. Trasa od Žerotínova náměstí k lávce U Loděnice promění dosavadní uspořádání...

HLEDÁME PÁNÍČKA: Kulda, Malvin a Scooby čekají v olomouckém útulku na svou šanci

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopce zvířat, která přišla o své páníčky. Dnes jde o Kuldu, Malvina a Scooby z útulku v Neředíně v Olomouci.

České dráhy omezí provoz vlaků pendolino mezi Prahou a Ostravou. Na vině je koronavirus

České dráhy omezí od 24. ledna provoz vlaků pendolino mezi Prahou a Ostravou. Reagují tak na nižší poptávku cestujících, kterou zřejmě způsobila současná pandemie koronaviru. Omezení by podle momentálních informací mělo trvat do konce února. Provoz...

Start driving. Čerstvým řidičům pomohou zdokonalovací kurzy. V Sosnové začnou již koncem ledna

Na nečekané situace, které v autoškole nemají mladí řidiči šanci poznat, připravují nezkušené šoféry do 24 let kurzy Start Driving. Právě tato věková skupina zaviní ročně asi 10 tisíc nehod a dlouhodobě patří mezi nejrizikovější řidiče.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kříž"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "kříž"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.