úterý 25. ledna 2022 Miloš

Vyhledávání

Nalezené články: "katastrofa"

Inspekce nařídila odvoz jedovatých kalů z pole u Kralic na Hané. Viník je ovšem v likvidaci

Obyvatelům Kralic na Hané na Prostějovsku, u jejichž domů tiká ekologická bomba, svitla naděje. Inspekce životního prostředí konečně nařídila odstranění desítek tisíc tun jedovatých kalů z pole poblíž obce. Firma, která je sem vyvezla, ovšem...

Přišel konec roku, s ním i satira o konci světa doplněna dokumentem o Karlu Gottovi

Ke konci roku si Netflix pro své diváky přichystal poněkud depresivní satiry, jak o konci roku, tak i o konci světa. Film láká na DiCapria či Streepovou. Dokument Karel pak přiblíží soukromí Zlatého slavíka.

Litovli se nelíbí, jak pokračuje příprava protipovodňových opatření. Bude jednat s krajem

Vedení Litovle není spokojené s tím, jak postupuje příprava protipovodňových opatření. V roce 1997 zde tisíciletá povodeň napáchala stamilionové škody, velká voda přišla do Litovle i o osm let později a také rok na to. Situaci chce řešit s krajem.

Na boj proti sinicím na Plumlově daly kraj, Prostějov a obce téměř 300 tisíc

Olomoucký kraj, Prostějově a obce z okolí Plumlovské přehrady také v letošní roce podpořily srážedla fosforu, která omezují tvorbu jedovatých sinic v nádrži. Kraj a šest samospráv přispěly částkou téměř 300 tisíc korun.

Hejtman Olomouckého kraje je proti vyhlášení nouzového stavu i stavu nebezpečí

Hejtman Olomouckého kraje Josef Suchánek odmítl vyhlášení nouzového stavu v České republice kvůli koronaviru. Zároveň je proti vyhlášení stavu nebezpečí pouze na území kraje. K pandemii podle něho není možné přistupovat lokálně v jednom regionu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "katastrofa"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "katastrofa"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.