pátek 30. října 2020 Tadeáš

Vyhledávání

Nalezené články: "krádež"

Neznámý pachatel odcizil z výlohy prodejny elektrokolo, škoda je více než 50 tisíc korun

V noci ze 27. na 28. října se dosud neznámý pachatel vloupal do prodejny v Hranicích, ze které následně odcizil vystavené kolo v hodnotě 44 tisíc korun. Škodu způsobenou rozbitím světelné výlohy prodejny odhaduje její majitel na 7 tisíc korun.

Z chaty ukradl pálenku a zavařeniny, nyní mu hrozí tříleté vězení

Až tříleté vězení nyní hrozí muži, který se během října vloupal do rekreační chaty na Jeseníku. Ukradl v ní zavařeniny, konzervy a domácí pálenku. Zloděje tento týden dopadla jesenická policie. Muž je nyní obviněn ze dvou trestných činů.

Mladíci si užívali jízdu na kradeném dámském kole. Před policejním autem skočili do úkrytu

V pátek dopadli přerovští strážníci dva mladíky, kteří si užívali jízdu na kradeném dámském kole. Nahlásil je pozorovatel, který je viděl, jak před projíždějícím policejním vozem skočili do úkrytu i s kolem. Případ si převzala republiková policie.

Městská policie na Dušičky posílí hlídky

Prostějovská městská policie preventivně posílí hlídky v období Dušiček. Důvodem této preventivní akce je omezení krádeží přímo na hřbitově, ale také z aut, ve kterých lidé často nechávají různé tašky, které zloděje lákají.

Neznámý pachatel okradl stařenku na přerovském nádraží

Stačilo sedm minut. Seniorka si na takovou dobu odložila svou příruční tašku na sedadlo vedle ní ve vestibulu hlavního nádraží v Přerově. Toho využil neznámý pachatel, který tašku ukradl a způsobil ženě nemalou škodu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "krádež"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "krádež"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.