úterý 20. dubna 2021 Marcela

Vyhledávání

Nalezené články: "lemur"

Olomoucká zoo má další mládě lemura. Chová je už téměř deset let

Olomoucká zoologická zahrada se může pochlubit dalším mládětem lemura kata. Lemury chová zoo od roku 2012, předtím je měla krátce začátkem 90. let. Tato cizokrajná zvířata se v zoo pravidelně rozmnožují, narodilo se už 37 mláďat. Poslední přišlo na...

FOTO: Mláďata lemurů už skotačí ve venkovním výběhu

Návštěvníci teď sice do olomoucké zoologické zahrady nesmí, zvířata si však začínají úžívat jara ve venkovních výbězích. Dnes ošetřovatelé vypustili ven lemury s mláďaty.

V minulém roce mírně klesla návštěvnost olomoucké zoo, může za to březnová vichřice

Návštěvnost zoologické zahrady na Svatém Kopečku u Olomouce loni klesla o 2,5 procenta na 348.209 lidí, zatímco v roce 2018 jejími branami prošlo 357.221 návštěvníků. Svatokopeckou zoologickou zahradu loni na jaře zasáhla vichřice, která napáchala...

Lemurům se v olomoucké zoologické zahradě daří. Narodilo se tam již 32 mláďat

Když se daří, tak se daří. V olomoucké zahradě se lemurům kata daří skutečně. K mláděti, které se narodilo 5. března 2019, přibylo 28. března 2019 další.

FOTO/VIDEO: Olomoucká zoo dnes poprvé ukázala nové lemuří přírůstky

V Olomoucké zoo se v průběhu března narodila dvě mláďata lemura kata. Deštivé a chladné počasí však neumožnilo jejich pobyt venku, proto je jejich chovatelé poprvé vypustili až dnes. Ve výběhu je nyní i s mláďaty celkem sedm lemurů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "lemur"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "lemur"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.