úterý 28. ledna 2020 Otýlie

Vyhledávání

Nalezené články: "les"

Nováček v rodině koronavirů má na svém účtě téměř tři tisíce nakažených. Co je vlastně zač?

Nový typ koronaviru, znamý také jako wuchanský, nebo čínský, si v současnosti vyžádal přes osm desítek obětí a téměř tři tisíce nakažených. Co je vlastně koronavir, kde se vzal a jak se co nejlépe chránit před nákazou?

Kraj podstupuje kroky k zajištění větší bezpečnosti občanů, rozdává požární hlásiče

Projekt, jehož cílem je intenzivnější ochrana obyvatel regionu, připravuje v současné době Olomoucký kraj. Seniorům nad pětašedesát let, zrakově a těžce zdravotně postiženým lidem rozdá hejtmanství hlásiče, které v případě požáru upozorní majitele...

Muž si zabouchl klíče od auta i s osobními věcmi ve voze, bez poškození se do něj dostali až strážníci

I zdánlivým maličkostem, které sem tam potěší, přispějí měštští strážníci. K jedné takové "maličkosti" vyjížděli v pondělí 27. ledna navečer, kdy si majitel auta zabouchl klíče i s osobními věcmi uvnitř vozidla.

Při řízení nezvládla zatáčku a poškodila auto i zábradlí

Včera v brzkých ranních hodinách se ženě v osobním autě Suzuki nepodařilo projet zatáčkou a narazila do zábradlí mostu, který vede přes Český potok v obci Čechy pod Kosířem.

Olomoucký kraj letos zvýší příspěvky na péči o lidi na sklonku života

Olomoucký kraj letos zvýší příspěvky poskytovatelům paliativní péče o těžce nemocné a staré lidi na sklonku života o 1,4 milionu korun na 8,1 milionu korun z loňských 6,7 milionu korun. Tři dotační programy mají pomoci modernizovat a rozvíjet dosud...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "les"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "les"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.