středa 1. prosince 2021 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "levhart"

Levhartí pár na Svatém Kopečku. Zoo má družku pro samce Akena

Rozsáhlý pavilon levhartů mandžuských v Zoo Olomouc bude mít brzy novou obyvatelku. Z Dánska dorazila na Hanou roční samice Cora. Před nedávnem získala olomoucká zahrada z německého Ascherslebenu samce Akena, vzácné šelmy by měly utvořit chovný pár.

Vzácný levhart mandžuský si zvyká v Zoo na Svatém Kopečku. Brzy se ukáže návštěvníkům

Levharta mandžuského získala do svého chovu zoologická zahrada na Svatém Kopečku u Olomouce, do které kočkovitou šelmu přivezli zoologové z německého Ascherslebenu. Čtyřletý samec Akeno si už zvyká na nový domov a k vidění bude v rozlehlém pavilonu...

VIDEO: Zraněného vlka v olomoucké zoo napadají medvědi, píše se na facebooku. Zoo se brání

Video, které zachycuje vlka a dva medvědy v jednom výběhu v ZOO Olomouc, se poprvé objevilo na facebookové stránce STOP týrání CZ/SK. K němu byl přidán popisek, ve kterém bylo napsáno, že vlk je zraněný, protože ho nejspíše medvědi napadají....

Mládě medojeda kapského z olomoucké zoo se letos narodilo jako první na světě

Mládě medojeda kapského se v červenci narodilo v zoologické zahradě na Svatém Kopečku u Olomouce, která se díky tomu zapíše do mezinárodních statistik.

Jak se žije zvířatům v olomoucké zoo v zimě? Venčit se musí i žirafy

Teploty kolem bodu mrazu dělají problémy některým obyvatelům zoologické zahrady na Svatém Kopečku u Olomouce. Mráz nevadí třeba arktickým vlkům nebo tygrům. Jsou však i zvířata, která si mráz užívají.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "levhart"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "levhart"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.