úterý 26. října 2021 Erik

Vyhledávání

Nalezené články: "listopad"

Olomoucký kraj rozdělí tři miliony korun na podporu malých obchodů na venkově

Malé venkovské obchody, které v řadě případů bojují o přežití, mohou požádat o dotace. V rámci programu Obchůdek 2021+ jsou pro ně připraveny tři miliony korun. O dotace mohou žádat podnikatelé nebo obce, příjem žádostí právě začal.

Olomouc začala hledat nového provozovatele tržnice. Strategickou plochu dostane na čtvrt století

Olomoucká radnice začala hledat nového nájemce zanedbané městské tržnice, který by se o strategickou plochu v centru staral příštích pětadvacet let. Odhady mluví o investici v desítkách milionů korun. Tržnici dosud provozovala společnost developera...

Řidiči si oddechnou. Uzavírky na dálniční estakádě v Prostějově přes zimu zmizí

Motoristé, kteří projíždějí po dálniční estakádě přes Prostějov, si již brzy oddechnou. Každodenní nekonečné fronty a kolony, které má na svědomí budování nového sjezdu, zmizí. Silničáři v příštích dnech postupně otevřou oba pruhy a samotný sjezd.

Podzim může na silnicích překvapit. Teploty rychle spadnou, tvrdí odborníci

Před náhlými změnami počasí varují s blížícím se zimou policisté i odborníci na bezpečnost v dopravě. Jedním z klíčových kroků je pro řidiče přezutí na zimní pneumatiky odpovídající kvality a zohlednění stavu silnic. Chodci a cyklisté by měli dbát...

Galerie města Olomouce vystavuje fotografie Petra Zatloukala. Vyšla i nová kniha

Několik desítek dosud nepublikovaných černobílých fotografií z doby normalizace od olomouckého fotografa Petra Zatloukala, ale například i jeho portréty či snímky z Paříže, mohou nyní zájemci vidět v Galerii města Olomouce.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "listopad"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "listopad"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.