pátek 24. ledna 2020 Milena

Vyhledávání

Nalezené články: "loď"

Z přerovského staveniště zmizel elektrický rozvaděč v hodnotě 25 tisíc

V noci z úterý na středu 22. ledna se někdo vkradl na přerovské staveniště v Tovačovské ulici a ukradl stavební elektrický rozvaděč. Podle policejního vyšetřování tak zloděj stavební firmě způsobil škodu v hodnotě 25 tisíc korun. „V případě dopadení...

Ve Švýcarsku zemřel abstraktní malíř Radoslav Kutra, významný olomoucký rodák

Ve věku nedožitých 95 let zemřel v neděli 19. ledna ve svém druhém domovu, švýcarském Luzernu olomoucký malíř Radoslav Kutra. Ten byl výraznou osobností olomoucké umělecké scény šedesátých let, působil jako pedagog na FAVU a ve Švýcarsku založil...

POLITICKÁ KORIDA: Souhlasí zastupitelé se zrušením tradičních sběrových sobot?

V Olomouci končí tradiční sběrové soboty. Na zatupitelstvo se odhlasovalo jejich zrušení s tím, že jsou moc drahé a Olomouc má hned dva sběrové dvory. Je to podle jednotlivých zastupitelských klubů dobrý krok? Zeptali jsme se jejich zástupců.

Nakoupit podle svých představ se mu nepodařilo, teď mu hrozí dva roky za mřížemi

V úterý dopoledne zadržel v prodejně marketu na ulici Denisova pracovník ostrahy šestadvacetiletého mladíka. Ten si do batohu nastrkal dámskou šálu, několik kusů dámského i pánského prádla a to vše završil 36 bateriemi v hodnotě více než čtyř tisíc.

Zloděj z auta ukradl mobil i s nabíječkou, škodu policisté vyčíslili na osm tisíc

V policejní cele skončil včera odpoledne dvaačtyřicetiletý muž. Olomoučtí policisté jej zadrželi jen krátce poté, co z odstavené neuzamčené dodávky na hodolanském parkovišti ukradl mobilní telefon. Majitel jej měl zapojený v nabíjecím adaptéru.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "loď"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "loď"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.