neděle 26. září 2021 Andrea

Vyhledávání

Nalezené články: "městská policie"

Prostějovská policistka na kole: Najedu třicet a víc kilometrů denně a ani to nepoznám

Stovky kilometrů již najezdila na kole po prostějovské čtvrti Vrahovice okrskářka Martina Přecechtělová. Je součástí cyklohlídek, které městská policie zavedla letos na jaře a nemůže si je vynachválit. Strážníci jsou rychlejší a blíž k lidem. Denně...

Stále víc měst nabízí značení jízdních kol. Je to prevence proti krádeži

Stále více měst v Olomouckém kraji nabízí cyklistům možnost nechat si označit jízdní kolo, a zabezpečit ho tak proti krádeži. Službu nyní nabízí například strážníci v Litovli na Olomoucku. V Prostějově si svůj bicykl nechaly označit již tisíce lidí.

Na veřejný pořádek v Prostějově nyní dohlížejí také strážníci na kole

Veřejný pořádek v Prostějově začali v letošním roce hlídat také strážníci na kole. Cyklohlídku bude vedení městské policie nasazovat od jara do podzimu, a to hlavně přes den. Za jednu službu strážníci najedou až čtyřicet kilometrů.

Sdílení kol a koloběžek přináší problémy. Plné stojany, nebezpečná jízda, odhozené koloběžky

Překotný rozvoj sdílených elektrických koloběžek a kol v některých městech v kraji přináší první problémy. Cyklisté si stěžují, že například u nákupních center často nejsou volné stojany pro normální kola, a lidé také upozorňují na to, že koloběžky...

Strážníci v Jeseníku mají novou služebnu. Je v centru a bezbariérová

Na veřejný pořádek v Jeseníku budou od nynějška tamní strážníci dohlížet z nové služebny v obchodním centru Alkron. Pracoviště bude pro obyvatele dostupnější a bezbariérové. V bývalé budově město hodlá vybudovat komunitní dům pro seniory.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "městská policie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "městská policie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.