úterý 30. listopadu 2021 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "mapování"

Architekta Bergera, který se zapsal do podoby Šumperka, představuje nová publikace

Vlastivědné muzeum v Šumperku vydalo knihu o vídeňském architektu Georgi Bergerovi, který se nesmazatelně podepsal na architektonické podobě města. Publikace mapující život a dílo architekta nese název Architekt Georg Berger: Šumperský sen.

Předprodej na letošní Divadelní Floru začal. Nabídne přes šest desítek akcí

Na pokladně Moravského divadla v Olomouci a na internetu dnes začíná předprodej vstupenek na pátý ročník oblíbeného festivalu Divadelní Flora. V letošním netradičním termínu od října do prosince nabídne na deseti scénách přes šest desítek akcí.

Přívalové deště a poškozená přehrada. Hasiči cvičili na Plumlově krizové scénáře

Silný déšť a vítr, poničené obydlí a přeplněná vodní nádrž Plumlov. Složky Integrovaného záchranného systému a orgány krizového řízení Olomouckého kraje vyzkoušely na Prostějovsku spolupráci při cvičení nazvaném Příval.

Legiovlak nabídne připomínku historie i možnost pátrat po osudech předků

Po pěti letech se do Olomouce vrací jedinečná expozice na kolejích, na hlavní nádraží dorazí legiovlak. Pojízdné muzeum přibližuje ve čtrnácti vagonech život československých legionářů před sto lety na Transsibiřské magistrále. V plukovní prodejně...

Potíž ve všech větších městech regionu. Hasiči ověřovali průjezdnost ulic

Hasiči testovali v průběhu srpna průjezdnost ulic v městech Olomouckého kraje. S potížemi se musely rozměrné cisterny potýkat ve všech větších obcích regionu. V Olomouci na problémy narazili příslušníci důležitých záchranných složek zejména na...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mapování"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "mapování"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.