sobota 27. listopadu 2021 Xenie

Vyhledávání

Nalezené články: "milionář"

Díky Sportce se stal milionářem. O výhru se rozdělí s dětmi

Pro svůj úplně první tiket si dnešní šťastlivec došel přibližně před dvaceti lety a za ty roky příležitostného sázení se mu poštěstilo vyhrát hned několikrát. Nyní je mu přes šedesát let a Sportka je pro něj srdeční záležitostí.

Vlivný podnikatel Benýšek chce být lídrem ODS a primátorem Olomouce

Vlivný olomoucký podnikatel Richard Benýšek z ODS, který se nezdráhá veřejně kritizovat i své spolustraníky, se bude ucházet o pozici lídra strany v blížících se komunálních volbách a chce se stát primátorem Olomouce.

Mimořádná dotace 1,3 milionu pro olomoucký hokejový klub budí diskuse

Mimořádná dotace města Olomouce pro hokejový klub HC Olomouc vzbuzuje stále více diskusí. S dotací nesouhlasila opozice, proti byla část radniční koalice a nyní se objevují nesouhlasné hlasy i v samotné ODS, která peníze pro hokej obhajuje.

Ve Sportce si přišel na skoro tři miliony korun. Peníze rozdá!

Pro svůj úplně první tiket si sázející došel přibližně před dvaceti lety a za ty roky příležitostného sázení se mu už párkrát poštěstilo vyhrát. Nyní je mu přes šedesát let a Sportka je pro něj srdeční záležitostí.

Sázející z Olomouckého kraje vyhrál ve středečním losování Sportky 53,6 milionu korun

Sázející z Olomouckého kraje ve středečním losování loterie Sportka vyhrál 53,6 milionu korun. Jde o druhou nejvyšší výhru ve Sportce v letošním roce. Rekord ve Sportce z roku 2013 je zhruba 7,5krát vyšší. Z vyhrané sumy bude muset výherce podle...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "milionář"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "milionář"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.