čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Vyhledávání

Nalezené články: "muž"

Olomoucké Vlastivědné muzeum rozšiřuje svou expozici o Václava Havla a další

Do Galerie osobností Olomouckého kraje, které se věnuje slavným a úspěšným lidem z historie jakkoli spjatým s naším regionem, nově přibudou tři nová jména. Přibude sem Václav Havel, Jan Sigmund mladší a Karel Svolinský.

Mlsoun chtěl ukrást přes tři kila čokolády. V krádežích podle strážníků není nováčkem

Jedenáct balení čokolády o celkové hmotnost přes tři kila v hodnotě přes tisíc korun chtěl ukrást dvaapadesátiletý mlsoun, který s tímto zbožím v igelitce prošel bez zaplacení přes pokladnu v supermarketu na třídě Kosmonautů v Olomouci.

V Olomouci se chystá aukce uměleckých děl. Výtěžek pomůže lidem s mentálním postižením

Téměř 90 děl současného výtvarného umění si budou moct v sobotu v Olomouci koupit zájemci na tradiční aukci pořádané na podporu neziskové organizace SPOLU pomáhající lidem s mentálním postižením. Svými díly přispěli malíři, sochaři i tvůrci...

Dva mladíci v Uničově fyzicky i slovně napadli postarší pár, ukradli jim nabíječku, jídlo a alkohol

Olomoučtí kriminalisté zahájili trestní stíhání tří mužů ve věku 18, 23 a 26 let z Olomoucka, u dvou z nich jakožto obviněných ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a nejstaršího, který je obviněn ze spáchání přečinu nepřekažení trestného...

Opilá žena zavolala policii z důvodu nože ležícího na stole, nebyla schopná ani dechové zkoušky

V úterní podvečer volala na tísňovou linku silně podnapilá žena, která uvedla, že ji v jedné z chatek zahrádkářské kolonie napadl muž s nožem. Služba situaci nepodcenila a na místo vyslala výjezdovou hlídku. Na místě ale zjistili, že si vymýšlela.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "muž"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "muž"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.