neděle 26. září 2021 Andrea

Vyhledávání

Nalezené články: "nákup"

V Olomouci začala bitva o pronájem tržnice. Vítěz může získat strategickou plochu na čtvrt století

V Olomouci začala bitva o pronájem oblíbené a vyhledávané tržnice, na které pravidelně nakupují tisíce lidí. Současný provozovatel skončí ještě letos a radnice hledá strategického investora, který by tržnici provozoval dalších až pětadvacet let....

Od podzimu zdraží pečivo, stojí víc mouka i energie

Pečivo v Česku od podzimu zdraží odhadem minimálně o několik procent. Pekárny kupují dražší mouku, rostou ceny energií, pohonných hmot a potřebují zaměstnancům zvýšit mzdy, uvedli zástupci pekařského svazu. Zvýšení cen je podle nich už nutné.

V kraji přibylo přes 200 případů covidu. Ve srovnání s minulým týdnem je to trojnásobek

V Olomouckém kraji přibylo za uplynulý týden 203 nových případů covidu, ve srovnání s minulým týdnem je to více než trojnásobek. V přepočtu na 100 000 obyvatel je 15 případů, před týdnem to bylo 11. Denní přírůstky nákaz koronavirem se tento týden...

Policie pátrala po dvojici, která si přivlastnila ztracenou obálku s tržbou

Mezi samoobslužnými pokladnami vytratil pracovník přerovského Tesca v Kojetínské ulici obálku s padesátitisícovou tržbou. Muž a žena, kteří stáli nedaleko mu však obálku nevrátili, naopak s lehce nabytou hotovostí odešli pryč.

Obce ze Šternberska si budou samy svážet odpady. Chtějí mít kontrolu nad cenami

Jednadvacet obcí ze Šternberska u Olomouce se rozhodlo, že se samy postarají o svůj komunální odpad. Dlouhodobě nebyly spokojené se svozovými firmami, a založily si proto vlastní společnost. Už od příštího roku chtějí spustit provoz.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nákup"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "nákup"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.