středa 1. dubna 2020 Hugo

Vyhledávání

Nalezené články: "náměstí"

Uzavřená Litovel a Uničov večer ožívá společným potleskem lidí

Potleskem desítek a možnáuž stovek párů rukou každý večer ožívají setmělá sídliště i starší zástavbave městech Litovel a Uničov na Olomoucku, která jsou už takřka týdenodříznutá od okolního světa kvůli vysokému počtu osob nakažených novýchtypem...

V prostějovském supermarketu chtěl muž okrást seniora, zasáhl však policista

Dnes v ranních hodinách prováděli policisté běžnou kontrolu v jednom z prostějovských supermarketů nedaleko centra města. Při té si policista všiml podezřelého muže s kapucí na hlavě, který chtěl u pokladen okrást seniora vykládajícího zboží na pás.

V Přerově se ruší nejen výuka a kulturní akce, omezení přijalo přerovské sportoviště

I Přerov přijal bezpečnostní opatření ohledně možného šíření nákazy koronavirem. Všechna omezení, shrnutá níže v článku, platí do odvolání.

Dva muži rušili v Prostějově noční klid, pouštěli zvuk houkačky do megafonu

Čtvrt hodiny po půlnoci narazili prostějovští strážníci při své obchůzce na mladíka, který mluvil a pouštěl různé zvuky do megafonu. Na místě mu uložili pokutu. Situace se o čtyři hodiny později znovu opakovala,.

První ročník Přerovského plesu se uskuteční už v sobotu

Už tuto sobotu 7. března se od 19.00 v Přerově uskuteční plesová událost sezóny, a tou je Přerovský ples pod záštitou města Přerova na téma LÁSKA A VÁŠEŇ. Návštěvníci se mohou těšit na známé tváře z českého šoubyznysu, skvělý doprovodný program,...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "náměstí"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "náměstí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.