pátek 25. září 2020 Zlata

Vyhledávání

Nalezené články: "nařízení"

Olomoucké knihovny zatím provoz neomezují. Program plánovaných akcí se ale může měnit

Služeb olomouckých knihoven mohou čtenáři stále plně využívat. Univerzitní, městská i vědecká knihovna fungují v běžném režimu, v případě zpřísnění protiepidemických opatření se nicméně chystají využít zkušeností z jarní vlny epidemie.

Extrémní závod štafet BOBR CUP se neuskuteční! Možná proběhne virtuálně

Největší závod extrémních štafet v České republice – BOBR CUP, se 3. října nebude v Litovli konat. Organizátoři měli ještě v úterý povolení od hygieny, ale kvůli omezení 50 osob na venkovních akcích to nakonec nebude možné.

Generál Pavel: Stát to všechno sám nezvládne, bude opět potřebovat pomoc

Stát musí mobilizovat dobrovolníky, aby zvládl nastupující krizi spojenou se šířením nového koronaviru. Zřídit by také měl integrovaný bezpečnostní systém a post státního tajemníka pro bezpečnost, který by v době krize systém koordinoval. Novinářům...

Univerzita Palackého počítá s variantou online výuky. Částečně ji už zavádí

V souvislosti s aktuální epidemiologickou situací Univerzita Palackého zatím neplánuje plošná opatření. Bezkontaktní výuku už ale zavádějí některé její fakulty.

Flora Olomouc bude na podzimní přehlídce kontrolovat počet návštěvníků

Pečlivě kontrolovat počty návštěvníků budou kvůli nařízením vydaným v souvislosti s rostoucím počtem nákaz koronavirem organizátoři podzimní přehlídky ovoce a zeleniny Flora Olomouc - Hortikomplex, kterou od 1. do 4. října za zpřísněných...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nařízení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "nařízení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.