sobota 31. října 2020 Štěpánka

Vyhledávání

Nalezené články: "nadace"

TIPY na večer: Zábavné show, romantická komedie či drama Rašín. Co si pustíte?

Středa 28. října není jen svátečním dnem, od dneška platí také další opatření. Od 21:00 je zákaz nočního vycházení, i proto jsme pro vás připravili menší tipy na strávení svátečního večera. V televizi budou nejen komediální pořady.

Nová zraková laboratoř Společnosti pro ranou péči zkoumá, jak děti vidí

Na jaře 2020 byla na olomoucké pobočce Společnosti pro ranou péči slavnostně otevřena zraková „laboratoř“. Účelem této speciálně vybavené místnosti je možnost vyšetřovat zrakové funkce a dovednosti u dětí od narození do sedmi let věku. 

Soutěž, která zachraňuje životy. Letošní ročník projektu Moje vize nula ocenil nejlepší práce

Nastartovat zájem mladých lidí o problematiku silniční bezpečnosti a zlepšit stav dopravní nehodovosti v České republice je cílem projektu MOJE VIZE NULA: Studenti pro bezpečné silnice. Druhý ročník došel do svého závěru a v úterý 13. října 2020...

Neumíme změnit diagnózu dítěte, ale umíme rodiče podpořit, říká Pavla Matyášová ze Společnosti pro ranou péči

Olomoucké pracoviště Společnosti pro ranou péči, Regionální centrum pro děti s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením, slaví letos 10 let své existence. Vzniklo díky nasazení a iniciativě současné ředitelky Mgr. Pavly Matyášové. V červnu...

Policie, hasiči, a záchranáři představí svou práci dětem v rámci zábavné akce

Tuto neděli se ve Floře bude konat tradiční rodinná akce Bezpečná cesta do školy. V rámci programu se představí záchranáři, policie i hasiči se svou technikou a ukázkou práce. Ve stejném čase se bude také konat Veletrh volnočasových aktivit.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nadace"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "nadace"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.