čtvrtek 5. prosince 2019 Jitka

Vyhledávání

Nalezené články: "nepozornost"

FOTO: Policie varuje před zloději u nákupních center

S blížícími se svátky se začíná zvyšovat počet lidí navštěvujících nákupní centra. S větší koncentrací lidí souvisí bohužel také vyšší aktivita různých zlodějů, kteří se rádi obohatí na úkor nakupujících shánějících vánoční dárky.

Muž v sázkové kanceláři využil nepozornosti prodavačky, naúčtovala mu vklad desetkrát vyšší

Ve středu 27. listopadu před polednem přišel do sázkové kanceláře v Přerově muž a požádal o vklad čtyři sta korun. Pokladní mu však naúčtovala vklad desetkrát vyšší.

Nepozorností při jízdě po dálnici způsobil nehodu v obou směrech

Čtyřiadvacetiletý muž, jedoucí po dálnici D46 se při jízdě otočil na svou spolujezdkyni, čímž ztratil kontrolu nad vozidlem a naboural do osobního auta v pravém jízdním pruhu. Následné události vedly k nehodě v protisměru.

Dva neznámí pachatelé okradli seniora přímo na ulici

Dva mladí neznámí pachatelé včera okradli starého muže. Mladý muž a žena ho oslovili na ulici, kde se ho začali vyptávat na jednu z hranických ubytoven a peníze. Při nepozornosti staršího pána okradli o peněženku, kterou měl v kapse svého kabátu....

Opilý řidič narazil do před ním jedoucího auta. Tvrdil, že za nehodu mohou policejní majáky

V pátek 1. listopadu došlo v Prostějově k dopravní nehodě dvou osobních automobilů, při níž se jeden z řidičů nevěnoval dostatečně řízení, narazil do před ním jedoucího auta a svou nepozornost se snažil svést na blikání policejních majáků.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nepozornost"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "nepozornost"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.