sobota 11. července 2020 Olga

Vyhledávání

Nalezené články: "obývák"

Přenos živých koncertů má rozveselit zahraniční studenty Univerzity Palackého v izolaci

Univerzita Palackého v Olomouci již před pár dny odstartovala sérii živých online vystoupení, které připravilo zahraniční oddělení nejen pro zahraničí studenty, kteří se nyní nemohou v rámci vládních opatření vrátit domů a musejí setrvávat na...

KOMENTÁŘ: Vláda selhala, společnost nikoliv. Přesto slyšíme jen díky, Číno

Na pražském letišti bylo v pátek živo. Premiér Babiš, ministr vnitra Hamáček a ministr zdravotnictví Vojtěch přivítali na ranveji nákladní letadla z Číny. Záchrana. Slova díků směrem k Číně zněla nejen od představitelů vlády, ale také od prezidenta...

KULTURA V KARANTÉNĚ: Podívejte se, kteří herci a hudebníci vystupují online

Umělci a jejich manažeři naštěstí nesedí se založenýma rukama. Dál vystupují a pomáhají lidem odpočinout si od negativních zvěstí. Připojte se virtuálně k vystoupením, která výjimečně proběhla nebo teprve proběhnou bez publika.

SOUTĚŽ: Vánoce jsou tady. Ukaž stromek a vyhraj ceny od Drbny

I letos si Drbna připravila vánoční soutěž pro své čtenáře. O co půjde? Každý ví, že bez ozdobeného stromku by nebyly Vánoce, a tak si letos zasoutěžíme o ten nejhezčí stromek. Ve hře jsou dva hrnečky na kávu s logem Drbny.

Zloděj se dostal do domu seniorky, byly otevřené dveře. Dům prohledal a ukradl přes 45 tisíc korun

Včera odpoledne se do jednoho z rodinných domů v Přerově vloupal zloděj. Podařilo se mu dostat dovnitř, protože dveře byly otevřené kvůli probíhající interiérové práci.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "obývák"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "obývák"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.