středa 29. ledna 2020 Zdislava

Vyhledávání

Nalezené články: "opatření"

Autobusák v Šumperku funguje kvůli opravám provizorně

Autobusové nádraží v Šumperku se kvůli rozsáhlé rekonstrukci přestěhovalo do náhradních prostor. S provizorním řešením se počítá do listopadu, kdy by měla modernizace terminálu skončit. Největší tíhu náhradního řešení nese Fialova ulice, velká...

Prostějovská nemocnice zakázala kvůli virózám dočasně návštěvy v léčebně dlouhodobě nemocných

Nemocnice Prostějov kvůli vysokému počtu lidí s akutními respiračními chorobami dočasně zakázala návštěvy v léčebně dlouhodobě nemocných. Řekla to mluvčí nemocnice Radka Miloševská. Ostatní nemocnice v Olomouckém kraji návštěvy zatím neomezily.

Uherskohradišťská nemocnice hospitalizovala pacienta z Moravy s podezřením na koronavirus

Podezření na koronavirus už se objevilo na Moravě. Muže, který se 9. ledna vrátil jako turista z Číny lékaři ihned transportovali na infekční oddělení do Uherského Hradiště, kde budou testovat vzorky. Výsledky by měly být do několika hodin.

U Bristolu se na konci února otevře nový most. Ten na Masaryčce se o čtyři dny později uzavře

Nový most v Komenského ulici v Olomouci, který byl loni v květnu uzavřen, se otevře pro dopravu 27. února. O čtyři dny později bude ale zavřen vedlejší frekventovaný most na Masarykově třídě. Od 2. března tudy neprojedou auta ani tramvaje, přejdou...

Policie pátrá po totožnosti pachatele, který ukradl ženě peněženku a platební kartu

Olomoučtí kriminalisté se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže. Měl ukradnout peněženku v kadeřnickém salonu v Olomouci. Jeho fotografie níže v článku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "opatření"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "opatření"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.