sobota 24. července 2021 Kristýna

Vyhledávání

Nalezené články: "oprava"

Most v Kokorách se dnes otevírá. Cesta z Olomouce do Přerova bude snadnější

Na snadnější cestu se ode dneška mohou těšit řidiči, kteří jezdí po vytížené dopravní tepně mezi Olomoucí a Přerovem. Stavbaři by na opravovaném mostě v Kokorách měli spustit obousměrný provoz. Doposud se zde zvlášť ve špičce tvořily kolony.

Do šaten na zimním stadionu v Olomouci před dokončením střechy zateklo. Škody pokryje pojistka

Těsně před dokončením oprav střechy zimního stadionu v Olomouci poničil přívalový déšť část vnitřních prostor a šaten. Škody jdou do statisíců korun, zaplatí je pojistka. Otevření zimního stadionu plánované na příští týden by to nemělo ohrozit.

Přerov opraví i druhou část silnice na Žerotínově náměstí. Hledá se zhotovitel

První část vozovky na Žerotínově náměstí v Přerově již prošla rekonstrukcí v loňském roce, druhá etapa by měla následovat v nejbližší době. Minulý týden rada města začala s její přípravou. Podle zadávacích podmínek veřejné zakázky by měla přijít na...

Určice a Alojzov mají opravené průtahy. Součástí investice byly i nové chodníky

Dvě obce na Prostějovsku se dočkaly opravených silnic. Nové průtahy mají Určice a Alojzov. Investice byla v desítkách milionů korun, jen Správa silnic Olomouckého kraje dala z vlastních zdrojů 34 milionů.

Co trápí Olomoucký kraj? Podle lídrů potřebuje zlepšit hlavně dopravní infrastrukturu

Především na rozvoj dopravní infrastruktury v Olomouckém kraji se chtějí v příštích letech zaměřit krajští lídři kandidátek politických stran, které se ve volebních průzkumech dlouhodobě pohybují kolem tří procent a více. Shodují se na nutnosti...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "oprava"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "oprava"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.