úterý 27. září 2022 Jonáš

Vyhledávání

Nalezené články: "pátrání"

VIDEO: Muž ukradl parfém v drogerii, na útěku zahnal pronásledovatele nožem

Bez povšimnutí se snažil s ukradeným parfémem zmizet muž z přerovské drogerie, zaměstnanci si ho ale všimli. Na útěku se ho pracovník obchodu snažil zastavit a žádal vrácení zboží, lapka na něj ale vytáhl nůž a po výhrůžkách z místa utekl....

VIDEO: Kvůli požáru auta v obci Daskabát kriminalisté pátrají po neznámé ženě

Kvůli požáru osobního vozu Ford Focus olomoučtí kriminalisté pátrají po neznámé ženě. Auto začalo hořet v sobotu na konci srpna okolo páté hodiny ranní na parkovišti v obci Daskabát na Olomoucku, žena se pohybovala v okolí.

Mrtvý muž z Hranické propasti měl třiatřicet. Pochází z Hranicka a zemřel bez cizího zavinění

Policii už zná totožnost muže, jehož tělo našli svědci na začátku srpna na hladině Hranické propasti u Hranic na Přerovsku. Šlo o třiatřicetiletého muže z Hranicka, identifikovat se jej podařilo pomocí analýzy DNA. Policistům pomohl tip po...

VIDEO: Muž v pruhovaném tričku poškrábal v Olomouci drahé volvo a pak odjel felicií

Policie pátrá po muži, který koncem letošního července na náměstí Republiky v Olomouci poškrábal drahé volvo a poté odjel v tmavé felicii. Policisté prosí svědky, kteří by muže poznali, ať se přihlásí. Proč drahé volvo muž poničil, není jasné.

Policie pátrá po řidiči, který se na přejezdu ve Velké Bystřici srazil s vlakem, ale pak ujel

Policie pátrá po řidiči, který minulou sobotu kolem poledne vjel na přejezd ve Velké Bystřici na Olomoucku a srazil se s osobním vlakem. Souprava poškodila pouze zadní část vozu a řidič z místa ujel. Zraněn nebyl nikdo, vlaky asi tři hodiny stály.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pátrání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pátrání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.