úterý 30. listopadu 2021 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "pohřešovaný"

Kriminalisté stále hledají seniora z Přerovska. Z olomoucké nemocnice nedorazil domů

Policisté i nadále hledají dvaaosmdesátiletého muže, který odešel večer 14. října z olomoucké Vojenské nemocnice. Od té doby se neozval rodině a nedorazil domů na Přerovsko. Kriminalisté nevylučují ani verzi, že muž zamířil vlakem do jiného města.

Osmdesátník po propuštění z nemocnice nedorazil domů. Police žádá o pomoc

Po dvaaosmdesátiletém seniorovi z Přerovska pátrají olomoučtí a přerovští kriminalisté a žádají o pomoc také veřejnost. Pohřešovaný muž odešel před týdnem z Vojenské nemocnice Olomouc. Domů už nedorazil a ani o sobě nepodal žádnou zprávu.

Úspěšné pětidenní pátrání na severu kraje. Pohřešovaný je v pořádku

Po pěti dnech se podařilo policistům najít devětačtyřicetiletého muže z Jesenicka, který rodině vzkázal, že si ublíží. Černé scénáře se naštěstí nenaplnily. Do akce se zapojily desítky profesionálů i vrtulník a v pondělí pohřešovaného vypátrali v...

Policie pátrá po muži z Přerova, kterému bez léků hrozí smrt. Od pondělí je nezvěstný

Policie pátrá po čtyřiatřicetiletém Milanu Mosazném z Přerova, který v pondělí odešel ze svého zaměstnání v Hranicích a už o sobě nedal vědět. Muž potřebuje léky, policie proto žádá svědky, kteří by o něm něco věděli, aby se přihlásili.

ZMIZELÍ: Před dvaceti lety na něj soud vydal zatykač. Vladimír Podhajský se stále pohřešuje

Vladislav Podhajský je pohřešován od roku 2001. Vrchní soud v Olomouci na něj vydal zatykač. Muž byl podezřelý ze zpronevěry patnácti milionů korun. Zmizel beze stopy poté, co ho Krajský soud zprostil obžaloby pro nedostatek důkazů a propustil z...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pohřešovaný"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pohřešovaný"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.