pondělí 17. ledna 2022 Drahoslav

Vyhledávání

Nalezené články: "pohlaví"

Někteří komunální politici začali řešit, kolik je pohlaví. Pouze mužské a ženské, zdůrazňují

Významní komunální politici z Olomouckého kraje začali v poslední době řešit, kolik má člověk pohlaví. Starosta Zábřehu, náměstek olomouckého primátora nebo šéf koaliční strany na olomoucké radnici zdůrazňují, že existují pouze dvě pohlaví, mužské a...

Prvním mládětem letošního roku v olomoucké zoo je opět kotul veverovitý

První mládě, které se v letošním roce narodilo v olomoucké zoo, je opět kotul veverovitý. Opička se narodila v sobotu, prozatím dobře prospívá a má se čile k světu. Její pohlaví budou chovatelé znát asi za pět měsíců, až se osamostatní od matky.

Rok 2021 byl rekordním pro čápy. Ornitologové s dobrovolníky spočítali 1567 mláďat

Čápi bílí v roce 2021 v ČR prožili úspěšnou hnízdní sezonu, která vlastně byla rekordní. Podle údajů programu občanské vědy Čapí hnízda České společnosti ornitologické (ČSO) letos vyvedli 1 567 mláďat. Je to nejvíce v historii programu.

Netflix ve vánočních filmech dokazuje, že v lásce nezáleží na pohlaví či věku

Vánoce pomalu klepou na dveře, Netflix tak pomalu sype z rukávu nové vánoční filmy. Mimo to se také můžete těšit na novou komedii se Štěpánem Kozubem a Jakubem Štáfkem. HBO GO hraje na vážnější notu a uvádí krimi sérii z vězení se Seanem Beanem.

FN Olomouc zkoumá novou léčbu rakoviny prostaty. Listopad je měsícem osvětové akce Movember

Desítky tisíc mužů si v České republice každoročně vyslechnou diagnózu vážného onemocnění – rakoviny prostaty. Olomoucká fakultní nemocnice je nově jediným pracovištěm v České republice, kde se v klinické studii testuje nový způsob léčby. Inovativní...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pohlaví"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pohlaví"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.