pondělí 18. října 2021 Lukáš

Vyhledávání

Nalezené články: "pokuty"

Statisíce nových smluv. Zákazníky Bohemia Energy čekají starosti

Po krachu skupiny alternativních dodavatelů elektřiny a plynu Bohemia Energy se do nepříjemné situace dostaly statisíce zákazníků. Podle organizace dTest jim energie automaticky začne poskytovat náhradní dodavatel. Bývalí klienti zkrachovalé firmy...

VOLBY 2021: Policejní hlídky se zaměří na bezproblémový průběh

Zvýšený dohled v okolí volebních místností plánují také policisté v Olomouckém kraji. Strážci pořádku se zaměří na nerušený průběh pátečního a sobotního dne, kdy budou občané vybírat mezi kandidáty do poslanecké sněmovny.

Seitlová chce změnu zákona kvůli Bečvě: Úřady musí o haváriích informovat veřejnost

Senátorka za Přerovsko Jitka Seitlová prosazuje v souvislosti s loňskou otravou řeky Bečvy změnu zákona. Podle novely by úřady musely neprodleně varovat veřejnost, pokud kvůli mimořádné události hrozí ohrožení života, zdraví nebo majetku.

Milion a čtvrt za dálniční známky. Celníci kontrolovali elektronické viněty

Pokuty za více než milion korun rozdali celníci Olomouckého kraje v letních měsících při kontrolách dálničních známek. Pořízení elektronického poukazu pro jízdu na zpoplatněných úsecích kontrolují s přenosnými sadami i s využitím mýtných bran.

Ochránci přírody mají další důkazy, že stavba rozhledny na Králickém Sněžníku ničí přírodu

Ochránci přírody z Jeseníků opět přinesli důkazy o tom, že stavba rozhledny na polské straně Králického Sněžníku ničí přírodu. Po stezkách se pohybují těžká technika a čtyřkolky, které vozí lidi nahoru a dolů. Polská obec Stronie Śląskie tvrdí, že...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pokuty"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pokuty"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.