úterý 19. listopadu 2019 Alžběta

Vyhledávání

Nalezené články: "policie"

Opilý muž měl udeřit ostrahu v olomouckém supermarketu, pak nadával policistům

V úterý 15. října 2019 krátce před šestou hodinou večerní vyjížděli policisté k incidentu v jednom z olomouckých supermarketů. Sedmadvacetiletý muž z Olomoucka tam měl u pokladen udeřit pěstí do obličeje pracovníka ostrahy a v době příjezdu...

FOTO: Mamuti dorazili do přerovské policie, slouží jako pomůcka pro útěchu dětí u zásahu

Nečekanou novinku v podobě plyšových mamutů zavedla městská policie v Přerově do výbavy jejich strážníků.

Muži z Hranicka hrozí až pět let vězení, skladoval a distribuoval velké množství pervitinu a marihuany

Před soudem se bude zodpovídat pětačtyřicetiletý muž, kterému hrozí trest odnětí svobody v rozmezí jednoho roku až pěti let. Důvodem je nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami.

Čtyřiapadesátiletá řidička narazila do elektrického sloupu, na vině byl mikrospánek

Včera v dopoledních hodinách vyjela hlídka dopravních policistů do obce Radotín, kde došlo k havárii vozidla Renaultu Clio.

Poškozená konstrukce s visícími řetězy mate řidiče, Technické služby slibují nápravu

Olomoučtí strážníci byli v pondělí 14. října v dopoledních hodinách upozorněni na poruchu konstrukce, která upozorňuje na kritickou výšku vozidla při projíždění podjezdem u "myší díry" na ulici kapitána Nálepky.

FOTO: Olomoucí dnes dopoledne prošel dav hlídaný policisty. Komplikoval dopravu na Masarykově třídě

Pořádkové jednotky dnes dopoledne v Olomouci nacvičovaly dopravu fanoušků z hlavního nádraží k fotbalovému stadionu, uvedl mluvčí policie Libor Hejtman. Cvičení začalo po deváté hodině ranní a na několik minut zkomplikovalo dopravu na Masarykově...

Vykradl zaparkovanou Avii, ukradené věci si pak odvezl na vozíku, který stál opodál

V noci z pondělí na úterý se neznámý pachatel vloupal do nákladního vozidla. Způsobil tím škodu více než dvacet tisíc korun. Ukradené věci si pak odvezl na vozíku, který našel opodál.

Přerovští policisté budou mít v autech plyšové mamuty

Přerovští policisté dostávají k tradiční policejní výbavě nečekanou komoditu navíc. V autech budou vozit zásobu plyšových mamutů jako dárečky pro malé děti, které budou přítomny u zásahů.

Opilý řidič bez řidičského průkazu naboural a pokračoval v jízdě

Policie zahájila trestní řízení proti muži, který v noci z neděle na pondělí naboural, ale nezastavil. Přivolaná policie mu na místě zjistila alkohol v krvi.

Policisté zkontrolovali při pondělní akci přes tři sta aut. Odhalili osmnáct přestupků

Včera ráno proběhla na silnicích Prostějovska dopravně bezpečnostní akce, při které policisté zkontrolovali celkem 337 vozidel a jejich řidičů. Zjistili 17 přestupků, které vyřešili na místě uložením pokut v příkazním řízení v souhrnné výši 6 900...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.