sobota 4. července 2020 Prokop

Vyhledávání

Nalezené články: "porodnice"

Počet narozených dětí ve fakultce se zvýšil, nejčastějším květnovým jménem byl Tobiáš

Ve Fakultní nemocnici Olomouc se v květnu narodilo celkem 234 dětí, což je o 36 dětí víc než loni. Poměr chlapců a dívek je téměř vyvážený, chlapců bylo jen o osm více. Nejčastějším jménem byl Tobiáš.

Porodnice ve šternberské nemocnici hlásí nebývalý babyboom

Babyboom od počátku roku zažívá Nemocnice Šternberk. Zatímco loni zde v první polovině května přišlo na svět 29 dětí, letos už je v tomto symbolickém měsíci lásky číslo dvojnásobné. Na konci roku tak tým gynekologicko-porodnického oddělení s radostí...

V olomoucké Fakultní nemocnici se v dubnu narodily téměř dvě stovky dětí

Chybělo jen málo k tomu, aby se celkový počet dětí narozených v dubnu vyšplhal na dvě stovky. Z celkových 197 novorozenců to bylo 99 holčiček a 98 chlapečků. Lékaři porodnice ve Fakultní nemocnici byli nejvytíženější hned druhého dubna. Dohromady se...

Fakultní nemocnice Olomouc opět umožňuje přítomnost otce u porodu

Porodnice Fakultní nemocnice Olomouc umožnila v rámci rozvolňování bezpečnostních opatření přítomnost třetí osoby u porodu. S účinností od 1. května 2020 tak mohou být nastávající tatínkové za předem daných podmínek přímo na porodním sále.

Oprava ulice v Zábřehu vyjde na 12,4 milionu korun. Po rekonstrukci přibudou nová parkovací místa

Na konci měsíce odstartovaly stavební práce na rekonstrukci Smetanovy ulice v Zábřehu, která už má za sebou obnovu kanalizace, vodovodu i plynovodu. Nově započatá rekonstrukce se týká chodníků a silničního tělesa včetně podkladních vrstev.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "porodnice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "porodnice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.