neděle 7. března 2021 Tomáš

Vyhledávání

Nalezené články: "provoz"

Nepovolenému vjezdu k elektrárně Dlouhé stráně v Jeseníkách zamezí závory

Nepovolenému vjezdu k přečerpávací vodní elektrárně Dlouhé stráně v Jeseníkách zamezí nové závory. Turisticky vyhledávaný cíl navštěvují ročně desítky tisíc lidí. Podle energetiků však v poslední době někteří z nich často nerespektují zákaz vjezdu.

Personál covidového oddělení v olomoucké nemocnici čelí vyčerpání i beznaději

Obrovskému psychickému vypětí, fyzickému vyčerpání i pocitům beznaděje jsou v posledních měsících kvůli sílící epidemii koronaviru vystaveni lékaři a zdravotní sestry z covidového oddělení kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny...

Řidiči, pozor! Provoz na estakádě v Prostějově letos zkomplikuje oprava mostu

Provoz na dálnici D46 v Prostějově od března do listopadu výrazně zkomplikuje chystaná oprava estakády a dálničního mostu. Nejprve budou uzavřeny rychlé pruhy v obou směrech a od dubna je naplánovaná uzavírka jízdního pásu ve směru na Brno.

Vědecká knihovna v Olomouci čtenářům nabídne doručení knih přes Zásilkovnu

Vědecká knihovna v Olomouci vyjde vstříc čtenářům, kteří v současné době nemají možnost vyzvednout si knihy osobně, a umožní jim doručení přes službu Zásilkovna. Pro ostatní i nadále funguje výdejní okénko z druhé strany hlavní budovy v Olomouci.

V Přerově začala na hlavní tepně stavba okružní křižovatky

V Přerově začaly tento týden na jedné z hlavních dopravních tepen města přípravné práce na stavbu okružní křižovatky. Stavebníci ji budují na křižovatce u Lidlu, kudy prochází doprava ve směru na Olomouc i Lipník nad Bečvou. Stavba tak především v...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "provoz"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "provoz"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.