středa 12. srpna 2020 Klára

Vyhledávání

Nalezené články: "pyrotechnik"

Muž našel na poli volně ležet dělostřelecký granát, z místa ho odvezl pyrotechnik

Nález vojenské munice včera odpoledne prověřovali plumlovští policisté. Na místě našli tříštivo-trhavý dělostřelecký granát ráže sto pět milimetrů. Přítomný pyrotechnik ho odvezl k odborné likvidaci.

Dělník našel při výkopových pracích ruční granát

V úterý 30. června krátce před polednem přijali policisté na lince tísňového volání oznámení o nálezu munice. Při rekonstrukci mostku v ulici 1. máje v Postřelmově a s tím souvisejícím hloubením koryta potoku vykopal pracovník předmět připomínající...

Nová vyhláška zakázala ohňostroje na Svatém Kopečku

V pondělí byla městskou radou schválena vyhláška zakazující zábavní pyrotechniku na Svatém Kopečku. Výjimku tvoří pouze tradiční adventní rozsvěcení stromu, Silvestr a Nový rok.

Muž při hledání pokladu v lese našel pomocí detektoru kovu munici

Během včerejšího odpoledne při procházce lesem našel "hledač pokladů" za pomoci detektoru kovů dělostřeleký granár. Nebyl si však zprvu jistý, zda se opravdu jedná o munici, a proto na místo raději přivolal hlídku policie.

Houbaři si s sebou do lesa vzali i detektor kovů. Místo hub našli ruční granát

Velmi správně zareagovali v neděli 28. června odpoledne houbaři, když oznámili policistům, že v lese u Horních Hoštic u Javorníku nalezli předmět připomínající munici. Kromě košíku si totiž na procházku lesem vzali také detektor na vyhledávání kovů,...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pyrotechnik"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pyrotechnik"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.