pátek 21. února 2020 Lenka

Vyhledávání

Nalezené články: "redakce"

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na ONE HUMAN SHOW Simony Babčákové aneb o životě, vesmíru a vůbec

Vyhrajte dva lístky na představení, které se koná ve čtvrtek 27. února 2020 v Hotelu Flora v salonku Narcis v Olomouci. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování, které proběhne v pondělí 24. února 2020.

ANKETA: Blíží se Valentýn. Vyberte nejromantičtější místo v Olomouci

Venku to sice vypadá na podzim, jaro už ale klepe na dveře, a proto jsme pro vás znovu přichystali anketu, tentokrát s nejromantičtějšími místy v Olomouci, tak vyberte, které je podle vás to nejlepší.

VÝZVA: Rezident v Southamptonu nabízí pomocnou ruku podvedenému prodejci notebooku

Redakce dnes ráno obdržela zprávu od člověka z Olomouce, v současnosti žijícího v anglickém Southamptonu, který nabízí pomoc s podvodným jednáním kupce ze zahraničí. Prostějovská policie řeší případ osmadvacetiletého muže, který na inzertním portálu...

Z Dolního náměstí po měsíci konečně mizí hromada ledu

Poslední den veřejného bruslení na kluzišti na Dolním náměstí byl sice už 30.12.2019, ale v prostorách, kde ledová plocha stála, až do dnešního odpoledne zůstala zmrzlá ledová plocha. Po včerejším dotazu redakce na Magistrát města, zmrzlá hrouda...

POLITICKÁ KORIDA: Souhlasí zastupitelé se zrušením tradičních sběrových sobot?

V Olomouci končí tradiční sběrové soboty. Na zatupitelstvo se odhlasovalo jejich zrušení s tím, že jsou moc drahé a Olomouc má hned dva sběrové dvory. Je to podle jednotlivých zastupitelských klubů dobrý krok? Zeptali jsme se jejich zástupců.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "redakce"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "redakce"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.