čtvrtek 29. července 2021 Marta

Vyhledávání

Nalezené články: "rekonstrukce"

Olomouc sklízí kritiku, že chce koupit jednu překážku do skateparku za milion korun

Velké pozdvižení vzbudil plán olomoucké radnice rozšířit skatepark v Neředíně. Za jednu chybějící překážku hodlá město zaplatit téměř milion korun. Vedení radnice namítá, že cena vzešla ze standardně vypsané veřejné zakázky. Podle dodavatele cena...

Rekonstrukce depa za miliardu. České dráhy vybudují v Olomouci moderní servisní zázemí

Nové centrum pro údržbu pro vlaků v regionu vybuduje v Olomouci národní dopravce České dráhy. Rekonstrukce zázemí pro údržbu železničních vozidel má začít už příští rok, hodnota investice přesáhne jednu miliardu korun.

Nadjezd nad železniční tratí v Dluhonicích se otevřel motoristům

Lidem, kteří se potřebují dostat z Dluhonic do Přerova, začal sloužit nový nadjezd nad frekventovanou železniční tratí. Řidiči, cyklisté, ale i chodci doposud museli zdolávat nebezpečný železniční přejezd.

Začíná oprava sjezdů na dálnici na Mohelnici. Potrvá až do poloviny října

Ode dneška začíná oprava sjezdů na dálnici D35 mezi Olomoucí a Mohelnicí. Řidiči se musí připravit na komplikace a objížďky. Jednotlivé opravy budou probíhat až do poloviny října letošního roku.

Bývalý zámek Třemešek je po kompletní rekonstrukci za 70 milionů korun

Tři roky trvala a zhruba 70 milionů korun stála rozsáhlá rekonstrukce bývalého zámku Třemešek v Dolních Studénkách na Šumpersku. Objekt podle starosty obce Radima Sršně doslova vstal po kompletní opravě z popela, v červenci 2018 jej totiž poničil...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rekonstrukce"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "rekonstrukce"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.