pondělí 15. srpna 2022 Hana

Vyhledávání

Nalezené články: "rozpočet"

Přerov zná nejlepší projekty participativního rozpočtu. Všechny navrhli opoziční Piráti

Vítězné návrhy po ukončení hlasování zná první ročník participativního rozpočtu v Přerově. Čtveřici projektů s největším počtem hlasů schválila Rada města, nyní bude probíhat příprava konkrétních záměrů. Novinkou v přerovských ulicích by tak měla...

V Líšné na Přerovsku nebudou komunální volby. O vedení obce nemá nikdo zájem

V Líšné na Přerovsku nebudou komunální volby. Nikdo zde totiž nepodal kandidátní listinu. Obec je jedinou ze 402 obcí v Olomouckém kraji, kde lidé nebudou volit obecní zastupitelstvo.

Největší investiční akce v dějinách Václavova jde do finále

Stavební práce na budování vodovodu a kanalizace pomalu končí. Na vodovod a splaškovou kanalizaci úřady vydaly kolaudační souhlas a nová čistička už zahájila zkušební provoz. Jde o největší investiční akci v dějinách této místní části Zábřehu.

Za čtyři roky snížila Olomouc dluh o sto milionů. Mělo to být víc, tvrdí opozice

O sto osm milionů korun snížilo vedení Olomouce dluh města za uplynulé čtyři roky. V končícím volebním období poznamenaly hospodaření města také komplikace spojené s epidemií koronaviru. Podle opozice mělo být snížení dluhu výraznější. To by však...

KOMENTÁŘ: Předsednictví Rady EU je pro Česko příležitostí, je třeba ji využít

Moc často se o tom nepíše, ale naši zemi čeká opravdu výjimečná událost. Česká republika se ujímá půlročního předsednictví v Radě EU, kde bude mít na starosti vedení jednání a bude mít mj. možnost více prosazovat svoji agendu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rozpočet"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "rozpočet"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.