středa 13. listopadu 2019 Tibor

Vyhledávání

Nalezené články: "ruční papírna"

Ruční papírna ve Velkých Losinách o víkendu ožije bohatým programem

V sobotu 10. sprna a v neděli 11. srpna se ve Velkých Losinách opět bude konat Víkend v ruční papírně. Tak jako minule, i v tomto roce lákají organizátoři na bohatý program - návštěvníci si budou moci vyzkoušet práci s papírem, přichystáno je také...

Velké Losiny provoní čokoláda. Na čokoládový festival se tam sjedou nejlepší cukráři z republiky

Sarančata v čokoládě, borůvkové knedlíky s čokoládovou omáčkou, grilovaný oštiepok s čokoládovo-brusinkovým chutney a chilli, to je jen zlomek dobrot, které na nadcházející víkend připravují cukráři a kuchaři z Velkých Losin i dalších míst celé...

Divem Olomouckého kraje pro tento rok je Tančírna v Račím údolí

Ve čtvrtém ročníku 7 divů Olomouckého kraje zvítězila Tančírna v Račím údolí u Javorníku. Může proto nosit titul Největší div Olomouckého kraje roku 2016. Ocenění dnes od organizátorů převzal starosta obce Bernartice Mojmír Michálek.

Anketa 7 divů Olomouckého kraje vybírá nejzajímavější místa v kraji

Sedm divů existuje nejen ve světě, ale také v Olomouckém kraji. Už čtvrtý ročník soutěže přinese dvacítku zajímavým míst a hlasující rozhodnout, která památka se stane tím největším divem Olomouckého kraje.

Drbna na cestách: Ve Velkých Losinách jsem si poprvé vyrobila svůj vlastní papír

No, vlastně kecám, už ve školce jsem se o to pokoušela. Ze starých novin vytvořit nový, recyklovaný. Nebo kouli, ta mi šla nejlépe. Po desítkách let jsem měla možnost se k této činnosti vrátit a poznat, jak se vlastně ten pravý, ruční papír vyrábí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ruční papírna"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ruční papírna"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.