úterý 30. listopadu 2021 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "rychlost"

Prostějovem se někteří šílenci řítili rychlostí až 120 kilometrů. Ve městě je již druhý radar

Několik desítek řidičů, kteří překročili povolenou rychlost, zachytí každý den radar na frekventované brněnské výpadovce v Prostějově. Na záznamu jsou ovšem i řidiči, kteří ve městě jeli přes sto dvacet kilometrů v hodině. Dnes v Prostějově začal...

Zrušení vánoční trhů zaskočilo prodejce, někteří chystají velké slevy

Rozhodnutí vlády o zrušení vánočních trhů zaskočilo prodejce. Mnozí z nich nyní mají velké starosti, jak po zrušení vánočních trhů naloží se zásobami zboží, hlavně potravin. Někteří z nich budou v pátek prodávat s výraznou slevou.

Z části ulice Na Vozovce v Olomouci je jednosměrka. Bludiště i pro místní, lamentují řidiči

Částečné zjednosměrnění olomoucké ulice Na Vozovce se setkalo i s kritikou ze strany veřejnosti. Město chce v oblasti zklidnit dopravu a umožnit bezpečnější průjezd také cyklistům do nedalekého parku a centra města. Řidiči se tak v úseku, kde došlo...

Mladík na dálnic u Prostějova nezvládl dacii. Tři zranění a auto na odpis

Pravděpodobně kvůli vysoké rychlosti nezvládl v sobotu v noci na dálnici z Prostějova do Vyškova Dacii Logan dvacetiletý řidič a havaroval. Auto zdemoloval a spolu se dvěma spolujezdci skončil v nemocnici. 

Hokejový galavečer v plecharéně: Krejčí táhl Kohouty k výhře nad Kladnem

Očekávaný duel hvězd se skvostnými kariérami v NHL zcela zaplnil olomouckou plecharénu. Fanoušci sledovali tříbodovou výhru domácích hokejistů nad Kladnem Jaromíra Jágra v poměru 4:3. „Parádní večer,“ libovala si opora HC Olomouc David Krejčí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rychlost"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "rychlost"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.