pondělí 2. srpna 2021 Gustav

Vyhledávání

Nalezené články: "sprejer"

Mladík v Olomouci posprejoval čtyřicet objektů. Litoval pozdě, hrozí mu vězení

Policisté dopadli sprejera, který od poloviny dubna do současnosti posprejoval nebo pomaloval téměř čtyři desítky objektů v Olomouci. Devatenáctiletý mladík z Olomouce se přiznal a všeho litoval. Hrozí mu až rok vězení.

Sprejer popsal sochu sedícího básníka Wolkera na náměstí v Prostějově

Sochu sedícího básníka Jiřího Wolkera na náměstí v Prostějově poničil neznámý sprejer. Na okraj jeho kabátu nastříkal nečitelný nápis a klikyháky. Škodu město Prostějov zatím nevyčíslilo, policie už celý případ vyšetřuje pro trestný čin poškození...

Kamerový systém v Olomouci odhalil nejčastěji špatné parkování. Co další události?

Už třiadvacet let slouží obyvatelům Olomouce kamerový systém. Jsou instalovány na místech s vysokou mírou kriminality s cílem přispět ke snížení této kriminality či odradit případně pachatele od protiprávní činnosti.

FOTO: Zapadlá olomoucká zákoutí nově zdobí slavné osobnosti spojené s městem

Václav Havel se sprejem v ruce, Marie Terezie s koštětem nebo Mozart s moderními klávesami – takové jsou Stencils Slavných osobností. Tedy šablony, jejichž pomocí sprejeři oživili zapadlé zákoutí bývalého měšťanského festivalu.

Opilý sprejer pomaloval pohřební vůz. Byl tak namol, že se mu ani nepodařilo utéct

Z trestného činu poškození cizí věci podezřívají policisté v Šumperku čtyřiadvacetiletého mladíka. Ten ve čtvrtek 23. července večer posprejoval vůz pohřební služby. Byl ale natolik opilý, že se mu z místa nepodařilo utéct a skončil v poutech...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sprejer"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sprejer"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.