úterý 25. ledna 2022 Miloš

Vyhledávání

Nalezené články: "srna"

V Olomouckém kraji letos výrazně přibylo srážek se zvěří. Nejhorší je úsek u Jeseníku

Řidiči v Olomouckém kraji by si měli dát velký pozor na zvěř na silnicích. Počet srážek se zvěří totiž v letošním roce výrazně vzrostl, nejrizikovější je úsek na obchvatu Jeseníku. Škody už jdou v Olomouckém kraji do desítek milionů korun.

Střet s autem srna nepřežila. Škoda činí přes 20 tisíc korun

V úterý 19. ledna v 7:30 hodin řídil dvaapadesátiletý řidič Škodu Octavii po silnici první třídy z Hranic k Oseku nad Bečvou. Na přímém úseku cesty mu do jízdy z pravé strany náhle vyběhla srna a řidič střetu již neměl šanci zabránit. Ke zranění...

Srna vběhla do silnice a střetla se s dodávkou, vyplašená z místa utekla. Škoda je 150 tisíc korun

Na Prostějovsku došlo ke střetu dodávky se srnou. Řidiči srnka vběhla do cesty od pravé krajnice a střetu tak už bohužel nešlo zabránit. Srážkou byla způsobena škoda na autě 150 tisíc korun. Vyplašené zvíře z místa nehody uteklo.

Policie během neděle opakovaně vyjížděla ke srážce auta se zvěří

Během neděle řešila šumperská policie dvě srážky auta se zvěří. Alkohol byl u řidiče v obou případech vyloučen. Výše škody na obou autech policie předběžně odhadla na padesát tisíc korun.

Sražená srna, ale například i kočka nebo pes. Kam takové případy hlásit?

Sražená zvěř na silnicích, smutný, a přesto častý jev na našich silnicích. Zvíře v takovém případě rozhodně neodvážejte, vhodné je se obrátit na policii nebo myslivecké sdružení. V případě, že na silnici nebo jinde uvidíte například mrtvého psa či...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "srna"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "srna"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.