středa 26. ledna 2022 Zora

Vyhledávání

Nalezené články: "stíhání"

Kriminalisté zasahovali ve Vlastivědném muzeu Olomouc. Kvůli veřejné zakázce

Ve Vlastivědném muzeu Olomouc proběhl zásah policistů z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) kvůli podezření z korupce a praní špinavých peněz. Kriminalisté provedli také několik domovních prohlídek a zahájili trestní stíhání jednoho...

Žena z Přerovska vyráběla masti z konopí. Je stíhaná z nedovolené výroby psychotropních látek

Policisté stíhají osmatřicetiletou ženu z Přerovska za pěstování konopí a výrobu léčivých mastí. Podle policie žena vyráběla marihuanu a za nedovolenou výrobu a nakládání s omamnými a psychotropními látkami jí nyní hrozí vězení.

Restaurace U Ervina v Hlubočkách odmítá kontrolovat hosty, zda mají očkování nebo test

Restaurace U Ervina v Hlubočkách u Olomouce odmítá kontrolovat své hosty, zda mají očkování nebo test. Tvrdí, že není oprávněná zjišťovat zdravotní stav lidí, jinak se vystavuje trestnímu stíhání. Za porušení mimořádného opatření ministerstva...

Krajští žalobci přezkoumali trestní stíhání v kauze Bečva. Podle nich je v pořádku

Krajské státní zastupitelství v Olomouci přezkoumalo trestní stíhání kvůli otravě řeky Bečvy a dospělo k závěru, že je v pořádku. V kauze jsou obvinění firma Energoaqua a její šéf Oldřich Havelka. Vinu odmítá.

Dva muži obrali šumperský autoservis fiktivním mytím aut o víc než milion. Hrozí jim osm let

Nezákonný přivýdělek si v jednom šumperském autoservisu zařídili dva muži, zaměstnanec firmy a podnikatele, který pro servis myl auta. Muži vykázali přes čtrnáct set fiktivních mytí za více než milion korun a nyní jim hrozí až osm let vězení.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "stíhání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "stíhání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.