středa 26. ledna 2022 Zora

Vyhledávání

Nalezené články: "tržnice"

Opilý řidič řádil v Olomouci. Naboural čtyři auta a nadýchal přes 2,5 promile

Opilý řidič z Rakovnicka řádil v Olomouci. Postupně naboural čtyři automobily, od dvou nehod ujel a až po třetí srážce zůstal na místě do příjezdu policistů. Muž měl kvůli zákazu řízení zablokovaný řidičský průkaz. Při nehodách nebyl nikdo zraněn,...

Město Olomouc bude tržnici zatím provozovat samo. Benýška vyloučilo

Žádost o pronájem olomoucké tržnice, kterou jako jediný podal okrašlovací spolek vlivného podnikatele Richarda Benýška (ODS), vedení radnice ze soutěže vyloučilo. Oblíbené tržiště poblíž centra dočasně převezme Výstaviště Flora Olomouc.

V Olomouci dnes začal zimní jarmark. Prostějov stánky přesune na tržnici

Na náměstí v Olomouci se opět otevřely stánky s tradičním vánočním zbožím. Poté, co vláda zakázala vánoční trhy, se město dohodlo s hygieniky a uspořádalo zimní jarmark. V Prostějově radnice nabídla stánkařům prostory městské tržnice.

O pronájem olomoucké tržnice má zájem podnikatel Benýšek. Developer Morávek přihlášku nepodal

O pronájem olomoucké tržnice má zájem okrašlovací spolek vlivného podnikatele a politika z ODS Richarda Benýška. Je připraven ihned investovat 25 milionů korun a tvrdí, že je jediným uchazečem. Magistrát zatím výsledky koncesního řízení nekomentoval.

Vlivný podnikatel Benýšek chce být lídrem ODS a primátorem Olomouce

Vlivný olomoucký podnikatel Richard Benýšek z ODS, který se nezdráhá veřejně kritizovat i své spolustraníky, se bude ucházet o pozici lídra strany v blížících se komunálních volbách a chce se stát primátorem Olomouce.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "tržnice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "tržnice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.