neděle 6. prosince 2020 Mikuláš

Vyhledávání

Nalezené články: "umrtí"

V pondělí přibylo v Olomouckém kraji 300 potvrzených nákaz

V Olomouckém kraji v pondělí přibylo 300 potvrzených nákaz novým koronavirem. Ve srovnání s s minulým pondělí jich je o 36 více. Minulý týden se počty zjištěných nákaz v kraji pohybovaly od 191 do 374. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Téměř osmdesát procent mládeže se málo hýbe, tvrdí WHO

Více než 25 procent dospělých a přibližně 80 procent mládeže má nedostatek pohybu. Uvádí to v nových doporučeních Světová zdravotnická organizace (WHO). I v době koronavirových opatření je sportovní činnost důležitá, zdůrazňuje organizace k tělesným...

Otužování s Drbnou: Na co si dát pozor a kam vyrazit?

Může to vypadat jako nový trend, v období karantény a s nastávajícím chladným počasí vyrážejí skupinky i jednotlivci k vodě a otužováním připravují svá těla na zimu. Za současného průkopníka a propagátora může být považován známý Nizozemec Wim Hof -...

Motorkář na sobě musí neustále pracovat

úterý, 24. listopadu 2020, 18:00Doprava

Motorkář na sobě musí neustále pracovat

Chladné podzimní počasí přinutilo většinu motorkářů zazimovat své dvoukolové stroje. Podle statistik do konce října skončila letošní sezona pro 60 jezdců tragicky. Policisté dosud šetřili přes 1 900 nehod s jejich účastí.

Auto v pátek srazilo pětasedmdesátiletou seniorku, v nemocnici zemřela

Pětasedmdesátiletou chodkyni srazilo v pátek ráno v Šumperku osobní vozidlo. Vážně zraněná seniorka byla převezena do olomoucké nemocnice, kde později zemřela. Okolnosti nehody vyšetřuje policie.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "umrtí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "umrtí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.