pondělí 5. prosince 2022 Jitka

Vyhledávání

Nalezené články: "uzavírky"

Dálniční exit u Nemilan projde opravou. Objížďka vede přes sousední sjezdy

Dálniční obchvat Olomouce čeká v příštím týdnu rekonstrukce nájezdů a sjezdů u Nemilan. Řidiče navedou objízdné trasy na sousední exity z D35. Na úseku dálnice v okolí krajského města probíhají v závěru podzimu údržbové práce na více místech.

Na cestě do Hněvkova na řidiče padaly větve a kamení ze svahu. Speciální fréza ho upraví

Na úzké silnici lesem ze Zábřehu do Hněvkova údolím Moravské Sázavy řidiče ohrožovaly padající větvě a kamení z přilehlého svahu. Ten nyní čeká úprava. Speciální fréza zvětralé části skal odstraní a stromy projdou prořízkou. Na cestě do Hněvkova tak...

Od čtvrtka se tramvaje v Olomouci vrací k obvyklému provozu. Končí uzavírky

Ve čtvrtek se provoz tramvají v Olomouci vrátí do původního rozsahu a k obvyklému provozu. V uplynulých týdnech tramvaje kvůli uzavírkám a dopravním omezením nejezdily po celých svých trasách.

Omezení na rušném tahu: mostek na Přerovské ulici v Olomouci čeká měsíční rekonstrukce

S průjezdem přes zúžený čtyřproudový tah budou muset od pátku počítat řidiči na trase z Olomouce na Přerov. Ředitelství silnic a dálnic bude ve dvou etapách opravovat povrch na malém mostu v Holici na Přerovské ulici. Hotovo má být v závěru prosince.

ŘÍJEN 2022: Povolební vyjednávání a válka na univerzitě. Ze Šternberka vyjel tank Tomáš bojovat proti ruské agresi

Září se neslo ve znamení povolebních vyjednávání a války na olomoucké univerzitě. Čtenáře zajímaly i další témata, jako například vražda ve Velkých Losinách, otevření průpichu Přerova, uzavírky v Olomouci, úmrtí bývalého starosty Jeseníku nebo tank...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "uzavírky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "uzavírky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.