pátek 9. prosince 2022 Vratislav

Vyhledávání

Nalezené články: "výlet"

HLEDÁME PÁNÍČKA: Míša, Chico a Bady z javornického útulku si prožili peklo. Slituje se někdo?

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopce zvířat, která přišla o své páníčky. Dnes jde o Míšu, Chico a Badyho z útulku Javornické čumáčky na severu Olomouckého kraje. Všichni tito pejsci měli opravdu drsný život.

TIP NA VÝLET: Život v korunách stromů, protestní zvonička a nádherné výhledy z rozhledny. Velký Javorník

Dnes vyrazíme do Frenštátu pod Radhoštěm, odkud se vydáme na Velký Javorník ve výšce 918 metrů nad mořem. Je to hlavní cíl našeho výletu, ale podíváme se i na další zajímavá místa. Výlet lze absolvovat, i když je sníh.

Mikulášská nadílka na kolejích. Speciální projížďku nabídne historická tramvaj i parní vlak

Zážitky pro děti i dospělé připravují na první prosincový víkend pracovníci Dopravního podniku města Olomouce i Českých drah. V Olomouci bude jezdit v sobotu historická tramvaj s Mikulášem, andělem i čertem. O den později pak bude sváteční družina...

Langoše, burgery, punč i vyhlídkové kolo. Vánoční trh ve Zlíně stojí za návštěvu

Baví vás výlety po vánočních trzích? Tak to si určitě naplánujte cestu do Zlína! Vedle tradičních vánočních trhů u radnice se můžete opět svátečně naladit u Obchodního domu Zlín, kde mají letos mini trh se stánky s výborným street food občerstvením....

Cyrilometodějská stezka je hotová. Kraj láká na její návštěvu

Olomoucký kraj dokončil Cyrilometodějskou stezku ze Svatého Kopečku na Velehrad. Vedení kraje slibuje, že po jejím projití se něco ve vašem životě změní, třeba pohled na historii Moravy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "výlet"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "výlet"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.