středa 26. ledna 2022 Zora

Vyhledávání

Nalezené články: "výluka"

Dopravnímu podniku v Olomouci chybí řidiči. Kvůli výluce tramvají i covidu

Po víkendu se prodlouží intervaly, ve kterých jezdí v Olomouci tramvajová linka 3 a náhradní autobus s označením X. Dopravní podnik řeší nedostatek řidičů, kterých je při uzavření tramvajové trati do centra města potřeba větší počet.

Čtyři nehody na dráze za týden. U Litovle vjel řidič před troubící vlak, test na drogy byl pozitivní

Hlubočky, Bohdíkov, Smržice a Odrlice. Od minulého pátku už ke čtyřem dopravním nehodám na železničních přejezdech vyjížděli hasiči a další složky IZS v Olomouckém kraji. Ve středu večer zasahovali u kolize vlaku a dodávky u Odrlic na Litovelsku, ve...

Máme první regionální trať na rychlost 160 kilometrů. Ale kdy vyjedou vlaky?

Je tomu již dva a půl roku, co s velkou slávou začala rekonstrukce trati z Olomouce do Uničova, kterou v jízdním řádu nalezneme pod číslem 290. Mělo by se jednat o první regionální trať, kde se cestující budou moci svézt rychlostí 160 kilometrů v...

Mezi Prostějovem a Nezamyslicemi nepojedou vlaky. V plánu je údržba trolejí

Kvůli plánované výluce nebudou příští týden v pondělí, úterý a ve čtvrtek po větší část dne jezdit vlaky na trati z Prostějova do Nezamyslic. Zajištěna je náhradní autobusová doprava cestujících, informovaly České dráhy.

Na trati z Olomouce přes Senici na Hané do Prostějova nebudou jezdit vlaky

Na železniční trati z Olomouce přes Senici na Hané do Prostějova nebudou většinu listopadu kvůli plánované výluce jezdit vlaky. Připravena je náhradní autobusová přeprava cestujících, oznámily České dráhy na svém webu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "výluka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "výluka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.