neděle 5. prosince 2021 Jitka

Vyhledávání

Nalezené články: "věnec"

Hranice v neděli před zámkem rozsvítí první svíci na obřím adventním věnci

Na obří adventní věnec se mohou těšit obyvatelé Hranic na Přerovsku. Několikametrový kovový korpus vyrobily místní technické služby, o nastrojení se postarají studenti lesnické školy. Adventní věnec bude na prostranství před hranickým zámkem.

Samice mravenčíka Calamity z Frankfurtu nad Mohanem se zabydluje v olomoucké zoo

Olomoucké zoo se může pochlubit novým přírůstkem. Na Svatý Kopeček přicestovala očekávaná roční samice mravenečníka čtyřprstého Calamity. Tato exotická zvířata chová zahrada od roku 2003, úspěšně přivedla na svět již dvanáct mláďat.

Na silnicích v kraji letos o prázdninách zemřelo 13 lidí. Loni byly jen dvě oběti

Letošní bilance tragických nehod v Olomouckém kraji během prázdnin je v porovnání s loňskem podstatně tragičtější. Na silnicích zemřelo během července a srpna 13 lidí, o rok dříve za stejné období to byly pouze dvě oběti.

Koupaliště hlásí pokles návštěvnosti. Na památky letos přišlo lidí více

Především koronavirová opatření omezující na začátku léta turistiku a povinnost dokládat bezinfekčnost způsobila rozpolcenost v hodnocení letošní návštěvnické sezony v Olomouckém kraji. Zatímco provozovatelé koupališť hlásí propad, správci památek...

V červenci byl babyboom. Stovky novorozenců hlásí Šternberk a Olomouc

Střední Morava prožívá babyboom. Například ve šternberské porodnici se v červenci narodilo nejvíce dětí za posledních dvacet let, také Fakultní nemocnice v Olomouci hlásí nejvíce novorozenců za letošní rok. Lidé už začali vtipkovat, že důvodem je...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "věnec"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "věnec"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.