pondělí 30. března 2020 Arnošt

Vyhledávání

Nalezené články: "vandal"

Vandal zdemoloval dětské hřiště na Svatém Kopečku

Olomoučtí policisté pátrají po vandalovi, který zdemoloval dětské hřiště v ulici Křičkova na Svatém Kopečku. Z prolézačky vytrhal šestnáct dřevěných latí a pohodil je opodál.

Vandal poničil devět automobilů na Kaštanové ulici

Policisté se od včerejška zabývají pátráním po neznámém vandalovi, který někdy mezi 24. únorem a 3. březnem poškodil automobily parkující na Kaštanové ulici.

Opilý mladík v Šumperku poškozoval zaparkovaná auta a napadl policistu

Díky všímavým občanům zadrželi policisté bezprostředně po činu agresivního výtržníka, který v pondělí 17. února před polednem v ulici Gen. Svobody v Šumperku demoloval zaparkovaná vozidla. Rozbitou výplň oken pak rozhazoval po okolí. Strážníci mu po...

Vandal rozbil skleněné dveře v budově univerzity. Strážníci pachatele dopadli během několika minut

Strážníci městské policie včera vyjížděli na ulici Křížkovského kvůli skupině hlučných osob. Nakonec ale řešili poškození skleněných dveří v nedávno zrekonstruované budově univerzity.

V Prostějově řádil vandal. Způsobil škodu za 35 tisíc

V noci na sobotu 15. února někdo v prostějovské části Vrahovice poničil dvě auta značky Škoda a způsobil tak škodu za 35 tisíc korun. „U vozů poškodil zpětná zrcátka a dveře, na kterých vytvořil několik rýh a prohlubní,“ říká policejní mluvčí Tereza...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vandal"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vandal"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.