úterý 26. října 2021 Erik

Vyhledávání

Nalezené články: "vodárny"

Na Šumpersku se voda vrátila do rukou měst a obcí. Vodné a stočné je levnější

Peníze z prodeje vody na Šumpersku už nekončí na účtech zahraničního provozovatele vodárenské infrastruktury, ale od letošního roku s nimi hospodaří města a obce, kterým vodovodní potrubí a kanalizace patří. Loňský čistý zisk byl 23 milionů korun.

Kameny zmizelých: Sokol Josef Bukáček zahynul v táboře smrti v Osvětimi

Tento čtvrtek bude spolek Hanácký Jeruzalém s podporou radnice ukládat v ulicích města Prostějova další Kameny zmizelých za oběti holocaustu. Olomoucká Drbna postupně přinese příběhy lidí, které budou kameny připomínat.

V prostějovských ulicích letos přibyde dalších dvanáct Kamenů zmizelých

V ulicích Prostějova letos přibyde dvanáct Kamenů zmizelých za oběti holocaustu. Kameny budou uloženy na přelomu června a července. Právě v tomto období před 79 lety muselo více než 1200 osob židovského původu z Prostějovska odjet transporty do...

Stavba tramvajové trati může způsobit kalnou vodu v části Olomouce

Část obyvatel Olomouce může mít příští týden problémy s pitnou vodou. Stavba přeložky vodovodu u budované nové části tramvajové trati z centra města na sídliště Nové Sady může od příštího úterý v této lidnaté části města ovlivnit dodávky pitné vody....

Opravy způsobené vodovodní havárií v ulici U Husova sboru pokračují

Olomoučtí hasiči odčerpávali ve středu vodu u dvou havárií v ulici U Husova sboru a v ulici Dlouhá na Lazcích. Práce na místech dokončili okolo sedmé hodiny večerní. Nyní havárie řeší vodárny.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vodárny"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vodárny"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.