čtvrtek 20. ledna 2022 Ilona

Vyhledávání

Nalezené články: "vojáci"

Hejtman Olomouckého kraje je proti vyhlášení nouzového stavu i stavu nebezpečí

Hejtman Olomouckého kraje Josef Suchánek odmítl vyhlášení nouzového stavu v České republice kvůli koronaviru. Zároveň je proti vyhlášení stavu nebezpečí pouze na území kraje. K pandemii podle něho není možné přistupovat lokálně v jednom regionu.

Olomoucká Fakultní nemocnice kvůli pacientům s covidem výrazně omezila plánovanou péči

Fakultní nemocnice Olomouc kvůli rostoucímu počtu pacientů s covidem ode dneška výrazně omezila plánovanou péči. Dotkne se to například chirurgie. Lékaři budou provádět pouze akutní a neodkladné výkony, mezi které patří i onkologické operace.

Speciální síly z Prostějova vydaly tradiční kalendář. Pro zájemce je limitovaných 300 výtisků

Speciální síly generála Moravce z Prostějov ve spolupráci s nadační fondem vydaly kalendář na rok 2022. Zájemci si mohou koupit jeden ze tří stovek výtisků z limitované série. Nadační fond pomáhá rodinám vojáků, kteří ve službě utrpí úraz nebo...

Do domova pro seniory v Komárově a do nemocnic nastupuje na pomoc s covidem armáda

Na pomoc některým nemocnicím a domovu pro seniory v Komárově na Olomoucku se zvládnutím epidemie koronaviru nastoupí od pondělka armáda. V domově mají covid asi tři desítky klientů a třetina personálu, vedení ústavu proto požádalo o pomoc.

Armádní výsadkáři z Prostějova triumfovali na mistrovství světa. Ocenil je i generál Opata

Stovky tréninkových seskoků přetavili závodními výkony nad Sibiří v cenné kovy. Parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov v letošní sezoně sbírali úspěchy na mistrovství světa i ve světovém poháru. Za reprezentaci je ocenil i náčelník...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vojáci"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vojáci"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.