středa 1. prosince 2021 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "záchranáři"

V Nezamyslicích rychlík usmrtil ženu. Provoz stál, vlaky nabíraly zpoždění

Před železniční stanicí Nezamyslice na Prostějovsku dnes krátce po poledni srazil vlak sedmačtyřicetiletou ženu a usmrtil ji. Kvůli nehodě byl v Nezamyslicích zastaven provoz vlaků. Na místo dorazili záchranáři, hasiči a policisté, kteří zjišťovali...

Při hrozivě vypadající nehodě u Oseku nad Bečvou auto ráno skončilo v poli

Hasiči, policie a záchranáři dnes brzy ráno zasahovali u Oseku nad Bečvou na Přerovsku u hrozivě vypadající nehody osobního vozidla. Zraněného řidiče museli hasiči z vraku vyprostit pomocí hydraulického zařízení. Skončil v péči lékařů.

Tragické ráno na rušné silnici do Přerova. Seniorku srazil Mercedes

K tragické nehodě vyjížděli v pátek ráno policisté a záchranáři na Přerovsku. Smrtelná zranění utrpěla při srážce s autem seniorka, která přecházela přes rušný čtyřproudový tah Horní Mostěnice – Přerov.

Záchranáři na Červenohorském sedle vyprošťovali školáky z autobusu. Naštěstí jen v rámci cvičení

Na Červenohorském sedle v Jeseníkách záchranáři nacvičovali, jak vyprostit školáky z havarovaného autobusu. Součástí akce bylo také pátrání v lese po ztracených osobách. Při cvičení záchranáři využili mimo jiné i dron.

Opuštěnou stavbu u nádraží v Přerově pohltily plameny. Před požárem utekli čtyři lidé

Rušnou noc prožili hasiči na Přerovsku. Okolo třetí hodiny ranní vyjížděli k požáru v areálu železniční stanice Přerov. Z nevyužívané budovy utekli před plameny čtyři lidé, dvě zraněné osoby ošetřovali záchranáři. V Lipníku nad Bečvou další...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "záchranáři"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "záchranáři"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.